Haliliye'de 16 yaşındaki kız tabancayla intihar etti

Haliliyede 16 yaşındaki kız intihar etti

Haliliye'de 16 yaşındaki kız tabancayla intihar etti

Şanlıurfa'nın haliliye ilçesinde 16 yaşındaki genç kız eline aldığı tabancayı ateşleyerek yaşamına son verdi.Bilgilere göre, evde tek başına olan 16 yaşındaki Özlem K., evde bulunan bir tabancayı kendi başına yönelterek tetiği çekti. Komşuların silah sesi üzerine yaptıkları ihbar sonucu, olay yerine hemen sağlık ve polis ekipleri yönlendirildi. Olaya hızla müdah

ale eden sağlık çalışanları, kanlar içindeki genç kızı ilk yardımın ardından Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne ivedilikle sevk etti.

Hastanede acil servise alınan Özlem K., doktorların yoğun çabalarına rağmen maalesef yaşamını yitirdi. Genç kızın vefat haberini alıp hastaneye koşan aile bireyleri, büyük üzüntü ve şok yaşadı, bazıları sinir krizi geçirdi. Polis, Özlem K. tarafından kullanılan ve intihar aracı olan silahın kimliği konusunda aile üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu. Aile, silahın sahipliği hakkında bilgi sahibi olmadıklarını ifade etti. Özlem K.'nin bedeni, adli inceleme için Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu morguna nakledilirken, polis olayla ilgili kapsamlı bir soruşturma başlattı.